Orientacja na Rakownię

WYNIKI ZAWODÓW ORIENTACJA NA RAKOWNIĘ 2021

Trasa 1 (2,8km 8PK)

  1. Jan Gramacki 27:42
  2. Jagoda Kurkowiak (WKS Grunwald) 57:53
  3. Mateusz Bałażyk 1:21:57

Trasa 2 (4,3km 11PK)

  1. Wiktoria Włodarczyk 38:19
  2. Agnieszka Włodarczyk 1:07:38
    Agata Mleczko nkl

Trasa 3 (5,4km 12PK)

  1. Sebastian Wojciech (KS Hades Poznań) 31:48
  2. Zbigniew Hornik 44:02
  3. Radosław Ludzkowski (Sportowa Murowana) 49:51
  4. Tomasz Kosicki (OK!Sport) 53:13
  5. Agata Gramacka 1:00:10
  6. Barbara Paszek 1:40:21
    Rafał Jagiełło nkl
    Dariusz Ronowicz nkl
    Agnieszka Kowalczyk nkl

Trasa 4 (6,7km 13PK)

  1. Łukasz Włodarczyk 52:45
  2. Krzysztof Łątkowski (KB Maniac Poznań) 1:03:10
  3. Bartosz Anders 1:08:47
  4. Marcin Sydow (Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni)1:36:43
  5. Marek Nogaj (KS Hades Poznań) 2:01:30
    Andrzej Mleczko nkl

Trasa 5 (8,7km 17PK)

  1. Mateusz Niedbała (Snowdog Trailteam.pl) 1:00:50
  2. Mateusz Filipiak (KS Hades Poznań) 1:20:15

Trasa 6(4,4km 10PK)

  1. Antoni Warguła 46:19
  2. Waldemar Warguła 49:38
  3. Alan Majtas (Kapitan Majtas) 52:37
  4. Aleksander Warguła 52:48
  5. Maciej Nadolski 53:05
  6. Dominik Kujawa (Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni)54:02
  7. Leon Wawrzyniak (Pędzące Żółwie) 1:05:20
  8. Jakub Wawrzyniak (Pędzące Żółwie) 1:05:24
  9. Mikołaj Czarnecki 1:07:34
  10. Bartosz Kubka 1:08:30
  11. Przemysław Maciejewski 1:08:34
  12. Michał Nowaczyk 1:16:18
  13. Jakub Nowaczyk 1:16:24
  14. Piotr Nowaczyk 1:16:25
  15. Weronika Musielak (Dzikie dziki) 1:34:18
  16. Agnieszka Andrzejewska 1:55:13
  17. Kinga Najewska 1:55:18
  18. Katarzyna Najewska 1:55:19
  19. Przemysław Mendyk 1:56:50
  20. Marcin Mendyk 1:56:57
  21. Dorota Nogaj (KS Hades Poznań) 1:57:59
  22. Daria Orłowska 2:07:22
  23. Robert Orłowski 2:07:25
  24. Jarosław Orłowski 2:07:31
  25. Zuzanna Nowowiejska-Brożko 2:07:55
  26. Martyna Nowowiejska-Brożko 2:07:58
  27. Maciej Nowowiejski-Brożko 2:07:58
  28. Lena Nowowiejska-Brożko 2:08:01
  29. Stanisław Pieczyński (KS Katorżnik Murowana Goślina) 2:20:35
  30. Piotr Pieczyński (KS Katorżnik Murowana Goślina) 2:20:41
  31. Jacek Pieczyński (KS Katorżnik Murowana Goślina) 2:20:41
  32. Paulina Pieczyńska (KS Katorżnik Murowana Goślina) 2:20:42
  33. Krzysztof Malinowski 2:30:02
  34. Piotr Malinowski 2:30:04
  35. Weronika Migas-Malinowska 2:30:17
  36. Wojciech Malinowski 2:30:31
  37. Anna Pieczyńska (KB Katorżnik Murowana Goślina) 2:37:20
    Paweł Daniel nkl
    Agata Daniel nkl
    Justyna Daniel nkl
    Marcel Sikorski nkl
    Klaudia Sikorska nkl
    Kamil Sikorski nkl
    Mirosław Musielak (Dzikie dziki) nkl
    Grzegorz Daniel nkl
    Bartosz Daniel nkl
    Krzysztof Daniel nkl
    Joanna Kasprzak (Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni) nkl
    Iwona Sydor (Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni) nkl
    Kacper Maciejewski (Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni) nkl
    Joanna Kubka (Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni) nkl
    Zofia Sydor (Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni) nkl
    Stanisław Sydor (Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni) nkl

Trasa 7 (2,7km 5PK)

  1. Masza Kulpińska 44:07
  2. Darina Kolasińska 44:50
  3. Calla Jażdżewska 45:24
  4. Alicja Włodarczyk 55:58
  5. Iga Gramacka 1:00:36
  6. Gabrysia Łątkowska (KB Maniac Poznań / SP nr 83 ŁEJERY) 1:04:48
  7. Ewa Nowowiejska-Brożko 1:06:18
  8. Klara Nowowiejska-Brożko 1:06:20
  9. Jakub Nowowiejski-Brożko 1:06:29
  10. Karolina Nowaczyk 1:09:34
  11. Alicja Nowaczyk 1:09:39
  12. Jaśmina Kurkowiak (WKS Grunwald) 1:12:47
  13. Patrycja Bałażyk 1:12:50
    Lena Maciejewska nkl
    Filip Wawrzyniak (Pędzące Żółwie) nkl

Trasa 8 (5,7km 12PK)

  1. Magdalena Bałażyk 1:41:58
  2. Agnieszka Sobieszczańska 1:42:13

—————————————–

PROGRAM IMPREZY

13:30 Otwarcie biura zawodów w/przy świetlicy

14:30 Oficjalne rozpoczęcie i powitanie uczestników, odprawa techniczna i szkolenie dotyczące posługiwania się mapą do imprez na orientację

15:00 Start (00:00)

Ok. 16:00 Meta pierwszych zawodników, na mecie symboliczny poczęstunek dla zawodników

Ok. 17:30 Ogłoszenie wyników zawodów rozdanie pucharów zwycięzcom tras, rozdanie nagród

Na placu zabaw dostępny będzie sprzęt do zabaw rodzinnych, bezpośrednio w trakcie działania mety odbywać się będzie impreza integracyjna przy świetlicy.

KATEGORIE

Kategorie OPEN:

  • „Dziecięca” – oznaczona taśmą na całej długości, przygotowana głównie dla dzieci i rodzin z dziećmi, wg szarfowanej lub oznakowanej w inny sposób w terenie trasy, możliwość startu w grupie – ok. 2,5 km
  • „Rodzinna” – średni poziom trudności, trasa nieoznakowana, możliwość startu w grupie – ok. 4 km
  • „Nordic Walking” – ok. 6 km wg częściowo oznakowanej trasy, możliwość startu w grupie

Kategorie SPORTOWE – dystans długi

  • K/M: 10, 12, 14, 16, 18, 21, 35, 40, 45, 50
  • Organizator zastrzega sobie możliwość połączenia kategorii w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń na daną kategorię

OPŁATY

Koszt uczestnictwa – zależny jest od wyboru i terminu wpłaty!

W kategorii OPEN dla startów grupowych opłata obowiązuje osobno KAŻDEGO członka zespołu.

Dokonanie przelewu opłaty startowej jest warunkiem koniecznym do wpisania na listę startową.

Uwaga: w związku z problemami technicznymi przesuwamy termin najtańszych zgłoszeń o pół miesiąca

OPŁATA WPISOWA NA “VII ORIENTACJĘ         NA RAKOWNIĘ”                 22 MAJA 2021Termin I – wpłata do 31 marca 15 kwietnia 2021Termin II – wpłata od 01 16 do 30 kwietnia 2021Termin III – wpłata  od 01 do 21 maja 2021
Dziecko – do 16 lat15 zł20 zł25 zł
„Dorosły” – 16 lat i powyżej30 zł40 zł50 zł

Zniżki:

  • Dzieci poniżej 3 lat i dzieci z Rakowni poniżej 10 lat bez opłat
  • Karta Dużej Rodziny (jakakolwiek) – przy wpłacie w II terminie obowiązuje wpisowe z I terminu, przy wpłacie w III terminie obowiązuje wpisowe z II terminu

Wpisowe należy wpłacać za pomocą bankowości elektronicznej na dostępnej na stronie https://tech-race.pl. Na liście uczestników wyszczególnieni będą tylko opłaceni uczestnicy

Wpisowe można również przesyłać przelewem bankowym na konto (preferujemy jednak płatność poprzez bankowość elektroniczną):

Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni

Goślińska 56

62-095 Rakownia 62-095

nr konta: 06 9044 0001 0020 0210 5141 0001

tytułem: ORIENTACJA NA RAKOWNIĘ, IMIĘ I NAZWISKO KAŻDEGO UCZESTNIKA

Uwaga: w dniu imprezy na starcie nie będzie można dokonywać płatności (nie posiadamy kasy).

COVID

  • W przypadku wystąpienia obostrzeń związanych z COVID narzuconych przez władze administracyjne wszyscy uczestnicy mają obowiązek się do nich zastosować
  • Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z zaakceptowaniem ryzyka zachorowania na COVID, żaden uczestnik nie będzie wysuwał roszczeń związanych z zachorowaniem lub jego następstwami w stosunku do organizatora
  • W przypadku wystąpienia obostrzeń organizator ma prawo zmienić formułę imprezy oraz jej agendę godzinową, np zastosować starty indywidualne, zorganizować wirtualne biuro zawodów nie dopuszczając do gromadzenia się uczestników, itp. Organizator ma też prawo do przesunięcia terminu imprezy.

Pełny regulamin imprezy:

Pobierz regulamin

Jeśli chcesz poćwiczyć orientację w Rakowiańskich lasach przed zawodami, wejdź na stronę www.rakownia.org/zielony-punkt-kontrolny.